Benefity titanového nádobí

Titanové nádobí má řadu výhod - patří mezi ně úspora času i energie, snadná údržba nebo všestranné použití od vaření po zapékání. 

1) Zdravé vaření bez tuku

Nepřilnavý povrch umožňuje vařit i bez tuku (nebo jen s minimálním množstvím tuku). Tuk se také díky použitým materiálům nepřepálí a nevzniknou tedy zdraví škodlivé látky.

Díky nepřilnavému povrchu se titanové nádobí také velmi snadno čistí. Stačí jen vypláchnout horkou vodou nebo vytřít ubrouskem. Chráníte tak nejen životní prostředí, ale i svou peněženku. 

Extra-nadobi

2) Univerzální použití

Titanové hrnce, pánve a pekáče můžete používat na všech zdrojích tepla - plyn, elektřina, sklokeramická deska i indukční varná deska (hrnce a pánve TITANO v indukčním provedení). Nádobí (včetně poklic) můžete dát do trouby do teploty až 220 stupňů. Díky jedinečné povrchové úpravě neabsorbuje pachy, proto můžete v jedné nádobě vařit, péct i smažit. 

 

3) Kvalitní české nádobí se zárukou rovnosti dna až 10 let

Jsme ryze česká společnost, která se již více než 15 let zabývá ruční výrobou exkluzivního titanového nádobí. Vysoké kvalitě odpovídá  i dlouhá životnost nádobí podržená zárukou až 10 let. Nabízíme také 30 dní garanci na vrácení.

 

4) Úspora času, energie i peněz

Na titanovém nádobí uvaříte 2x rychleji a uspoříte polovinu času a energie. Laboratorní srovnávací testy porovnávaly indukční titanové nádobí se smaltovaným a nerezovým nádobím:

  1. Titanové nádobí dosahuje největší úspory času. Při vaření na plynu ušetříte až 42 % času.
  2. Titanové nádobí má výjimečnou tepelnou vodivost a dokáže velmi dlouho udržet teplo.
  3. Titanové nádobí dosahuje také největší úspory energie. Při vaření na elektrickém zdroji je průměrná úspora 33 %, při vaření na plynu je průměrná úspora energie až 42 %

Oproti smaltovanému a nerezovému nádobí tedy titanové nádobí přináší i značnou finanční úsporu - dvojčlenná domácnost může za spotřebovanou energii ušetřit až 1512 Kč ročně.

Výsledky laboratorních testů s použitím indukčního titanového nádobí Titanium Extra Quality:
test TEQ web 2

test TEQ web 3

5) Možnost opravy nádobí

Nádobí je možné opravit i při hrubém mechanickém poškození. 

 

Vyplatí se tedy pořídit si titanové nádobí? 

Rozhodně ano. Na titanovém nádobí (oproti smaltovanému nebo nerezovému  nádobí) uvaříte až 2x rychleji a uspoříte polovinu času a energie. Díky nepřilnavému povrchu je velmi snadná i údržba a navíc můžete vařit prakticky bez tuku. Kvalitní nádobí má dlouhou životnost a pokud se poškodí, je možné jej opravit. 

Kam dál?

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení