Testování nádobí I.

Test titanové pánvičky Titanium Extra Quality TEQ 285 dopadl na výbornou???? Paní Denisa z Mohelnice vaří obvykle pro 5 osob a na plynovém spotřebiči.

"Vyzkoušela jsem pár jídel. První jídlo byla krkovička se sladkokyselou chilli omáčkou a bramborami. Masíčko krásně pustilo šťávu, nemusela jsem dělat žádnou omáčku, protože se z toho samotného masa udělala sama, přidala sem malé klobásky úžasné, tvořeni jídla, jeden zázrak nehledě na to, že je perfektní na držení a dělání všeho možného.

Super povrch, který se nepřipaluje. No první možnost pro mne úplně úžasná a zážitek neskutečný hlavně s chutí. Perfektní chuť tak jako brambory udělané na pánvičce skvělé bomba.

Moje druhé jídlo byly na rychlo udělané nudličky pro manžela do práce. Krásně se na pánvičce dělalo, nic se nepřipálilo a samozřejmě nebyly suché, což neskutečně chválím protože sem se ještě s takovým super nádobím nesetkala. Bude-li možnost určitě bych si v nějaké době udělala nějakou sbírku těchto skvělých pomocníků

Umývání tady této pánvičky je super, krásně to sejde dolů, těch pár kapek co na ní zůstanou… takže údržba na jedničku.

Na dalších fotkách gulášek, který výborně pustil šťávu a nebylo třeba ho ani zahustit. Dnešní kuřecí prsíčka na bylinkovém másle s paprikou krásně pustily šťávu a byly měkoučké

Krásná chutná krkovička obalena ve slanince vypustila krásnou šťávičku, měla lepší chuť a samozřejmě byla výborná".