Akce pro zákazníky gastronomického centra KULINER

Vařte jako profíci

S kvalitním titanovým nádobím bezpochyby připravíte dokonalé pokrmy. Nebojte se experimentovat s recepty z různých koutů světa, nebo si upevněte základy české kuchyně. Vyjděte vstříc gastronomickým zážitkům, a to rovnou s produkty Extra-nádobí.cz!

Vyzkoušejte si naše titanové nádobí NANEČISTO!

Neradi kupujete zajíce v pytli? Jděte na to od lesa! Ověřte si kvalitu hrnců, pekáčů, rendlíků a pánviček, které nabízíme na našem webu Extra-nádobí.cz, na vlastní kůži. Vyzkoušejte si, jak se v nich peče, vaří, dusí či smaží přímo na kurzech KULINER! 


Škola vaření KULINER
 

Kulinářská škola vaření v Brně vás uchvátí profesionálně vybavenou kuchyní a příjemným zázemím. Známí a zcestovalí, čeští i zahraniční šéfkuchaři vám na kurzech vaření s nadšením předají své kuchařské zkušenosti. Kuliner je tu pro milovníky vaření, profesionální kuchaře i pro ty, kteří touží po originálních zážitcích se svými blízkými, kolegy a obchodními partnery. 

 

Podívejte se na aktuální nabídku kurzů vaření pro profesionály, hobby kuchaře i děti.

ZOBRAZIT KURZY

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení